Výrobci
Zboží 1 / 1
Podrobné údaje o zboží

Nikon 1 J5 bílý + 10-30mm VR PD-ZOOM

Kód: 80047288 Produktové číslo: 0018208943364
Inteligentní systémový fotoaparát Nikon 1 J5 s výměnnými objektivy a extrémně rychlým automatickým ostřením, nabízí špičkovou rychlost i výkon v každé situaci.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Nikon
Poslední kusy na skladě!
9.909 Kč bez DPH
11.990 Kč

Doprava zdarma platí pouze pro ČR.Nikon 1 J5 bílý + 10-30mm VR PD-ZOOM

Inteligentní a vysoce stylový fotoaparát Nikon 1 J5 s výměnnými objektivy je konstruovaný tak, aby rychle myslel a ještě rychleji konal a zaručil vám tak vždy náskok před každou probíhající akcí. Tento mimořádně kompaktní a snadno ovladatelný fotoaparát je vybaven vším, co potřebujete k získání vynikajících snímků i videosekvencí.

Díky rozlišení velkého 1" CMOS snímače, které čítá 20,8 Mpx, zachytíte každičký okamžik v neuvěřitelných detailech. Fotoaparát disponuje kontinuálním zaostřováním a sériovým snímáním o frekvenci 20 sn./s (v režimu Sport) a díky možnosti výměny objektivu Vám tak zaručí výsledky se kterými budete vždy spokojeni. Výklopný dotykový monitor a manuální ovládací prvky vám nabídnou vyšší míru tvůrčích možností a dovolí vám pohodlně fotografovat aniž byste spustili oko z fotografovaného objektu.
 

Rychlejší sériové snímání než u digitálních jednookých zrcadlovek

Díky sériovému snímání s rychlostí vyšší než u digitálních jednookých zrcadlovek neunikne fotoaparátu Nikon 1 J5 žádný objekt. Můžete fotografovat špičkovou snímací frekvencí 20 sn./s (při použití kontinuálního zaostřování) nebo až 60 sn./s (při pevném zaostření před expozicí prvního snímku série). Pro snadný přístup k režimům sériového snímání fotoaparátu stačí jen otočit volič provozních režimů do polohy Sport. Můžete si zvolit snímací frekvenci, kterou chcete použít, a okamžitě si zobrazit zachycené rychlé akční sekvence ve formě skupin snímků.

Brilantní výsledky i za nízké hladiny osvětlení

Nikon 1 J5 s rozsahem citlivostí ISO 160–12 800 poskytuje brilantní snímky v prakticky libovolném osvětlení. Manuální ovládání citlivosti ISO zaručuje úplnou fotografickou svobodu, a k dispozici je rovněž i automatická regulace citlivosti ISO pro perfektní výsledky. Pokročilá redukce šumu zajišťuje čistší snímky s lepším rozlišením při vysokých citlivostech ISO.

Plná kontrola nad expozicí

Užívejte si ovládání ve stylu digitálních jednookých zrcadlovek s voličem provozních režimů P, S, A, M, příkazovým voličem a tlačítkem Fn fotoaparátu. Získejte tvůrčí náskok a zachyťte živě každou inspiraci přesně tak, jak budete chtít.

Působivé videosekvence 4K

Fotoaparát umožňuje zaznamenávat extrémně ostré videosekvence 4K/15p nebo videosekvence Full HD 1080/60p, které zdvihnou vaše obecenstvo ze židlí. Funkce "Zpomalený záznam" přehrává HD videosekvenci zaznamenanou v průběhu tří sekund frekvencí 120 sn./s po dobu více než 12 sekund a odhalí tak i ty nejrychlejší akce. A chcete-li během filmování pořizovat statické snímky, použijte funkci "Automatické pořizování snímků" nebo fotografujte manuálně. Funkce "Active D-Lighting" vyrovnává vysoce kontrastní motivy a poskytuje výsledky s přirozeně vyváženými jasy a stíny. Elektronická redukce vibrací (E-VR) zaručuje vysokou ostrost videosekvencí i při použití dlouhých ohniskových vzdáleností objektivu během filmování.


Časosběrné videosekvence

Fotoaparát umožňuje zachytit běh času na působivých časosběrných Full HD videoklipech složených z až 300 snímků. Chcete-li pořizovat časosběrné videosekvence, umístěte fotoaparát Nikon 1 J5 na stativ. Pro získání jedinečných záznamů vašich dobrodružství ve městě si fotoaparát zavěste okolo krku. Přístroj lze nastavit tak, aby každých 5, 10 nebo 30 sekund pořídil snímek.

EXPEED 5A

Systém zpracování obrazu EXPEED 5A je srdcem bleskurychlého automatického zaostřování fotoaparátu, inteligentní redukce šumu a brilantních obrazových vlastností. Zvýšená rychlost zpracování dat snadno zvládá množství kreativních režimů fotoaparátu a vysoké snímací frekvence a lehce transformuje ohromné množství dat z obrazového snímače s 20,8 miliony pixelů na výjimečné snímky či videosekvence 4K

Výklopný dotykový monitor

7,5cm (3“) výklopný monitor LCD s rychlou odezvou a 1 037 000 pixely umožňuje bezproblémové ovládání fotoaparátu i ve vyklopené poloze. Monitor dovoluje díky možnosti vyklopení v úhlu až 86 ° získat extrémní akční snímky z podhledu a snadno fotografovat z nadhledu. Vyklopením monitoru v úhlu 180 ° směrem nahoru lze pořídit autoportréty, přičemž lze použít nový režim Autoportrét pro změkčení pleti nebo nastavit samospoušť. Jednoduchým klepnutím na monitor s vysokým rozlišením lze zaostřit a exponovat, provádět intuitivní úpravy nastavení fotoaparátu či zobrazovat účinky kreativních funkcí. Dotykové ovládání lze rovněž zakázat.

Sdílení působivých výsledků prostřednictvím Wi-Fi a NFC

Každý pořízený snímek můžete snadno sdílet. Připojení Wi-Fi a technologie NFC fotoaparátu Nikon 1 J5 ještě více urychlují přenos vysoce kvalitních snímků pomocí chytrého zařízení.
 

 

Specifikace
Barva Bílá
Konstrukce Kompaktní systémový fotoaparát (CSC)
Objektiv(y) v balení Nikon 1 10-30mm f/3,5-5,6 VR PD-ZOOM
Wi-Fi připojení ANO
Efektivní rozlišení 20.8
Celkové rozlišení snímače 23
Velikost snímače 1"
Typ snímače CMOS BSI
Obrazový procesor EXPEED 5
Citlivost ISO Auto, 160-12800
Počet režimů vyvážení bílé 9
Uživatelské vyvážení bílé ANO
Stabilizace obrazu v závislosti na použitém objektivu
Nekomprimovaný formát (RAW) ANO
Typ RAW souboru NEF
Současné snímání RAW+JPEG ANO
Nastavení komprese JPG Jemná (cca 1:4), Normální (cca 1:8) a Základní (cca 1:16)
Automatické ostření Hybridní automatické zaostřování (automatické zaostřování s fázovou detekcí/automatické zaostřování s detekcí kontrastu)
Počet ostřících bodů Jednotlivá zaostřovací pole: 171 zaostřovacích polí; 105 středních zaostřovacích polí podporuje automatické zaostřování s fázovou detekcí. Automatická volba zaostřovacích polí: 41 zaostřovacích polí
Manuální ostření v závislosti na použitém objektivu
Bajonet výměnných objektivů Nikon 1
Přepočet ohniskové vzdálenosti (Crop Factor) ANO, 2,7x
Výklopný/otočný displej ANO/NE
Velikost displeje 3 "
Rozlišení displeje 1037000 obr. bodů
Dotykový displej ANO
Hledáček NE
Nejdelší expoziční čas 60 s
Manuální expozice ANO
Priorita clony ANO
Priorita času ANO
Scénické režimy ANO
Vestavěný blesk ANO
Externí blesk NE
Režimy blesku Doplňkový záblesk, synchronizace s dlouhými časy, redukce efektu červených očí, synchronizace s dlouhými časy včetně redukce efektu červených očí, synchronizace na druhou lamelu, synchronizace na druhou lamelu včetně synchronizace s dlouhými časy
Sériové snímání 60sn/sec.
Samospoušť 2, 10 s
Měření expozice TTL měření expozice pomocí obrazového snímače
Kompenzace expozice ±3 EV (v krocích po 1/3 EV)
Rozlišení videoklipů 4K (3840x2160), HD 1 920 × 1 080/60p (59,94 sn./s). 1 920 × 1 080/30p (29,97 sn./s). 1 280 × 720/60p (59,94 sn./s). 1 280 × 720/30p (29,97 sn./s).
Formát videa MOV(MPEG-4AVC/H.264)
Mikrofon Stereo
Reproduktor Mono
Interní paměť NE
Paměťové karty microSD (micro Secure Digital), microSDHC, microSDXC
USB Hi-Speed USB
HDMI ANO, typ D
Vstup pro ext. mikrofon NE
Vstup pro sluchátka NE
GPS NE
Dálkové ovládání NE
Odolná konstrukce NE
Napájení Li-Ion akumulátor
Typ akumulátoru Nikon EN-EL24
Hmotnost 265g (pouze tělo, včetně baterie a paměťové karty) g
Rozměry 98,3 × 59,7 × 31,5 mm
Obsah balení Krytka těla BF-N1000, baterie EN-EL24 (dodávaná s krytkou kontaktů), nabíječka baterií MH-31, objektiv (dodávaný pouze v případě zakoupení sady fotoaparátu s objektivem), popruh AN-N1000, kabel USB UC-E20, software ViewNX 2
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Zboží 1 / 1