Výrobci
Zde se nacházíte: / Kamery
Podrobné údaje o zboží

Panasonic HC-V270 černá

Kód: 80044115 Produktové číslo: 5025232807710
Výjimečně lehká a kompaktní kamera s výkonným 90x zoomem v kompaktním těle. Natáčejte ve vysoké obrazové kvalitě díky novému snímači BSI a stabilizaci Power O.I.S. a podělte se o ně prostřednictvím vestavěné bezdrátové funkce Wi-Fi.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Panasonic
Skladem
4.958 Kč bez DPH
5.999 Kč

Doprava zdarma platí pouze pro ČR.Panasonic HC-V270 černá

Videokamera PANASONIC HC-V270 disponuje výklopným dotykovým displejem s úhlopříčkou 2,7" a rozlišením přesahujícím 0,23 megapixelu, objektivem s 50 x optickým zoomem, který lze rozšířit díky inteligentní funkci zoomu až na 90násobné přiblížení a to bez výrazné ztráty na kvalitě obrazu. Na kvalitě i ostrosti pořízených snímků a videosekvencí se podílí jak světelný objektiv (f/1,8-4,2), který pracuje v ohniscích 28-1740 mm, či nový BSI MOS snímač, tak také výkonná 5osá stabilizace Hybrid O.I.S. O co nejmenší množství nežádoucího obrazového šumu, které se nejčastěji projevuje za špatných světelných podmínek, se tu stará procesor Crystal Engine Pro.

 

Vlastnosti videokamery:

  • progresivní záznam Full HD 1080/50p
  • efektové filtry
  • HDMI výstup, analogové vstupy
  • Funkce Level Shot - automaticky rozpozná a opraví sklon zachycených obrázků.
  • připojení externího disku a přímé kopírování na něj bez použití PC (propojit kameru s externí vypalovačkou nebo počítačem je možné pomocí klasického USB 2.0 rozhraní)
  • Wi-Fi (možnost bezdrátově ovládat videokameru za pomoci chytrých zařízení s iOS či Androidem / smartphone, tablet). Pro vzdálenou komunikaci s chytrými mobilními telefony a tablety je zapotřebí stáhnout a nainstalovat bezplatnou aplikaci "Panasonic Image App"
  • NFC (Near Field Communication) pro snadné propojení videokamery pouhým dotykem s chytrým zařízením, které nabízí tutéž vlastnost.
  • Funkce „Chůvička“ - umožňuje kontrolovat dítě spící v jiné místnosti přes smartphone. Na dítě můžete přímo mluvit nebo je vám v případě detekce dětského pláče zaslána zpráva na mobil.  V době vaší nepřítomnosti může kamera sledovat pohyb v dané místnosti.
     

Obsah balení:
Panasonic HC-V270
Akumulátor Li-Ion 1940 mAh (VW-VBT190)
Napájecí adaptér
HDMI kabel s mini konektorem
USB kabel
software / HD Writer LE 3.0

Rozměry (Š x V x H): 
53 x 59 x 116 mm

Hmotnost:
216 g (bez baterie)

Doporučené příslušentví
Utěrka 'MICRO OPTIC-CLEANER' Utěrka 'MICRO OPTIC-CLEANER' Kód: 80004037
82 Kč bez DPH*
99 Kč*
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.