Výrobci
Zde se nacházíte: / Objektivy / Filtry
Podrobné údaje o zboží

Hoya PL-CIR UV (HRT) filtr 49 mm

Kód: 80038883 Produktové číslo: 0024066051622
Hoya PL-CIR UV (HRT) filtr má revoluční design, který kombinuje dva filtry, UV a okružní Polariser do jedné vysoké kvality filtru.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Hoya
Poslední kusy na skladě!
901 Kč bez DPH
1.090 Kč


Hoya PL-CIR UV (HRT) filtr 49 mm

Hoya PL-CIR UV (HRT) filtr má revoluční design, který kombinuje dva filtry, UV a okružní Polariser do jedné vysoké kvality filtru. Je doporučeno pro fotografování krajiny a fotografování lesklých nekovový materiál nebo povrchy, jako je voda, sklo, hodinky, obrazy, atd. Tento filtr eliminuje odrazy a ultrafialové (UV) záření k řezu přes oslnění. Vysoké rozlišení a přenos polarizačního filmu (HRT) pomáhá zajistit, živé a syté barvy, s lepším kontrastem. Sytost barev a míra potlačení reflexí se mění v průběhu pootáčením příruby filtru a nastavením správné polohy. Polarizační filtry HOYA jsou barevně neutrální a neovlivňují barevné vyvážení fotografie. Polarizační filtry cirkulární jsou určeny především pro nové autofokusové zrcadlovky, u nich by při použití lineárního filtru mohlo docházet k odchylkám, vhodné pro použití na většinu SLR fotoaparátů a videokamer.

Cirkulární polarizační filtr Hoya HRT. Při stejné účinnosti polarizace propouští o 25% víc světla, což pro fotografa znamená zisk 1/3 clonového čísla. Filtr obsahuje zároveň i vrstvu absorbující UV záření.

Průměr filtru: 49 mm 

 

Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.