Zde se nacházíte: / Podle výrobce / Niceboy
Podrobné údaje o zboží

Niceboy VEGA 4K + dálkový ovladač

Kód: 80048623 Produktové číslo: 8594182422207
Akční kamera Niceboy VEGA 4K nabízí vestavěný WiFi modul a možnost natáčení videí v rozlišení 4K (při 25fps), 2K (při 30fps - interpolovaně) nebo FullHD (při 60fps). Mezi dodávaným příslušentvím se nachází dálkové ovládání a pouzdro pro podvodní natáčení.

Žádné hodnocení.
Kategorie: Kamery
Poslední kusy na skladě!
2.471 Kč bez DPH
2.990 Kč

Doprava zdarma platí pouze pro ČR.Niceboy VEGA 4K + dálkový ovladač

Niceboy VEGA 4K je nejvyšší řadou kamer značky Niceboy. Navazuje na modelové řady VEGA a VEGA+ oproti kterým disponuje dálkovým ovládáním a hlavně možností točit až 4K při 25fps a 2K při 30fps (interpolovaně) nebo FullHD při 60fps (1080p).

Tyto sportovní kamery výborně využijete pro záběry ze všech možných (nejen) adrenalinových sportů, jako je lyžování, surfování, potápění, paragliding a spousta dalších nebo také pro natáčení Vašeho cestování.

Kamera Niceboy® VEGA 4K je navíc vybavena vestavěným WiFi modulem, který komunikuje s aplikací Ez ICam. V aplikaci si můžete například prohlédnout pořízené fotografie či nahraná videa, provádět nastavení kamery a hlavně můžete ovládat spoušť fotoaparátu či zapínání a vypínání natáčení.

Kamera Niceboy® VEGA 4K je vybavena širokoúhlým objektivem, díky němuž jsou záběry pořizovány s efektem rybího oka, kdy je okolí zabíráno v širokém zorném poli (až 170°).

Na jedno nabití umožňuje kamera pořídit až 90 minut záznamu (při nahrávání Full HD 30fps). Akumulátor s kapacitou 1050 mAh dobijete za cca 3 hodiny. Kamera je dodávaná s bohatým příslušenstvím, mezi které mimo jiné patří: vodotěsný kryt, držák na kolo, úchyty na helmy/přilby, dálkové ovládání aj.

 

Niceboy Vega 4K
s dálkovým ovladačem

Niceboy VEGA 4K je nejvyšší řadou kamer značky Niceboy. Navazují na modelové řady VEGA, VEGA+ oproti kterým disponuje dálkovým ovládáním a hlavně možností točit až 4K při 25fps a 2K při 30fps (interpolovaně) nebo FullHD při 60fps (1080p).


2" LCD displej

Kamera Niceboy VEGA 4K má již vestavěný 2" LCD displej. Umožňuje na jedno nabití pořídit přes 90 minut záznamu (při nahrávání v nejvyšší kvalitě) a baterku plně dobijete za 2-3 hodiny. Niceboy VEGA 4K popdoruje microSD paměťové karty s kapacitou až 32GB.

Niceboy VEGA+ má širokoúhlý 170° objektiv, díky němuž jsou záběry pořizovány s efektem tzv. rybího oka, kdy je okolí zabíráno v širokém zorném poli.


Vodotěsné
pouzdro do 30m

Kamera je dodávaná s bohatým příslušenstvím, mezi které mimo jiné patří, vodotěsný kryt, držák na kolo, úchyty na helmy/přilby a spousty dalších.


Prohlížení
a sdílení pomocí vestavěné WiFi

Typ Niceboy VEGA 4K je navíc vybaven WiFi modulem, který komunikuje s aplikací Ez ICam. V aplikaci si můžete například prohlédnout pořízené fotografie či nahraná videa, provádět nastavení kamery a hlavně můžete ovládat spoušť fotoaparátu či zapínání a vypínání natáčení.


Cyklické natáčení

Kamera Niceboy VEGA 4K má mnoho zajímavých funkcí jednou z nich je bezesporu cyklické natáčení, jež umožnuje automaticky přepisovat uchované záznamy a udělá s vaší kamery černou skřínku do auta.
Obsah balení:
 

 • vodotěsný obal (připojitelný k dalšímu příslušenství)
 • otevřený držák (připojitelný k dalšímu příslušenství)
 • nabíjecí kabel
 • úchyt na řidítka
 • baterie
 • nalepovací úchyt (například na helmu)
 • redukce na 1/4 závit
 • 4 popruhy na přichycení
 • manuál v CZ
 • sada úchytů pro připojení obalu a držáku k dalšímu příslušenství
 • dálkové ovládání (balení obsahuje samostatný návod pro dálkový ovladač)

 

Specifikace:

Displej:
   LCD 2"
Objektiv:
  
170°
Výstupní formát videa:
   MOV
Podporované rozlišení videa:
   4K 25fps / 2K 30fps / Full HD 1080p 60fps
Výstupní formát fotek:
   JPG
Rozlišení fotek:
   12 Mpx / 8 Mpx / 5 Mpx / 2 Mpx
Slot na MicroSDHC kartu
   maximální kapacita karty 32 GB (není součástí balení)
Kapacita akumulátoru:
   1050 mAh (výměnitelný)
Nabíjecí čas akumulátoru:
   cca 2-3 hodiny
Výdrž nabitého akumulátoru:
   cca 90 minut nahrávání

 

Soubory

Niceboy VEGA 4K

Doporučené příslušentví Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.